Czarna dziura

Jeśli chcesz zostawić mi jakąś informację, która nie dotyczy mojego opowiadania, zostaw ją tutaj.
Z czarnej dziury nic nie wraca.

100 komentarzy:

 1. [SPAM]
  Yennefer Black jest młodą autorką poczytanych powieści fantastycznych. Kiedy wydaje się jej, że jako powieściopisarka osiągnęła wszystko, o czym mogła tylko marzyć, czuje, że wena ją opuszcza. Zmęczona powtarzającymi się schematami i monotonnymi fabułami postanawia zrobić sobie przerwę w pisaniu.
  Pewnego dnia, wracając nocą przez park, znajduje zwłoki brutalnie zamordowanego chłopaka. Kiedy miejskie gazety straszą mieszkańców mitami o wampirze, panna Black zaczyna interesować się prowadzonym przez jej siostrę śledztwem.
  Nie ma pojęcia, że już niedługo będzie musiała zweryfikować, ileż to prawdy kryje się w jej własnych powieściach, które jeszcze niedawno uważała za twór wytwór wyobraźni.
  Ciemność skrywa wiele tajemnic. Czy Yennefer pozna je wszystkie?
  http://tajemnice-ciemnosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. [SPAM]
  Po brutalnym morderstwie własnej rodziny Bethany Jenkins trafia na oddział psychiatryczny, gdzie testują na niej nowe leki uspokajające. Dziewczyna umiera z powodu wycieńczenia. 80 lat później Alexandra Beverly zostaje przydzielona do tego samego pokoju, w którym zmarła Beth. Lexi już pierwszej nocy nawiedza duch byłej pacjentki, torturując ją we śnie. Potrafi ją kontrolować, a Beverly nie może z tym nic zrobić. Bethany od dawna ma plan, który pomoże jej wynagrodzić dawne krzywdy. Opowiadanie splamione krwią, a obłęd jest tam na porządku dziennym.
  http://night-on-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]

  Gdy wszyscy ochłonęli i rozsiedli się wygodnie w salonie, rozpoczęła się dyskusja. Oczywiście matka dziewczyny musiała wypytać o najdrobniejsze szczegóły. Szesnastolatka siedząc cicho i przysłuchując się rozmowie, uśmiechała się do siebie i rozmyślała gdzie jest nowy dom. Jak będzie wyglądał. Jaki jest jej nowy pokój. Na moment „wyłączyła” zmysł słuchu i zatraciła się w myśli, że przecież tu ma przyjaciół. To tu przeżyła najwspanialsze chwile w życiu. Ma teraz zostawić to wszystko?
  - …nie wierzę. – kobieta zachwycona coraz bardziej już nie gniewała się na swojego partnera. – Amando słyszałaś? Wyprowadzamy się jutro. Kevin szykował nam ta niespodziankę od kilku tygodni. Wspaniały ten dzisiejszy dzień. I to na Alaskę. Zaszokowałeś mnie.

  P♥ulina
  www.imagine-depths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do siebie ;)
  http://till-we-die-opowiadanie.blogspot.com/
  "Świat nie zawsze był idealny... tak jak ludzie,którzy zawodzą i odchodzą. Miłości nie ma i nie było. Szczęścia nie znam. Rodzina zawsze mnie odtrącała. Nie zależało im na drugim dziecku o dziwnych, nadprzyrodzonych zdolnościach. Zawsze stałam na uboczu,a jedynym schronieniem był cmentarz. Nie miałam przyjaciół, nie myślałam nigdy o zakochaniu... póki nie poznałam jego. To on nauczył mnie patrzeć na świat optymistycznie, pokazał,że moje przekleństwo może być darem. Nauczył kochać i być wiernym przekonaniom."

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieję, że nie obrazisz się jeśli rozpowszechnię swojego nowego bloga.
  "Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni? "
  na dodatek zrobiłyśmy zwiastun: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiL6ep41iAI
  bloga znajdziesz pod tym linkiem ---> http://secrets-of-human.blogspot.com
  byłoby nam bardzo miło gdybyś przeczytała i skomentowała:)
  Pozdrawiamy Amanda i Alison ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak myślisz ktoś zasługuję na taki los ? Przymuszają Cię do udziału w Igrzyskach, musisz mordować, aby oni nie zabili Ciebie. Taki los właśnie spotyka moją bohaterkę- Julites.
  Zapraszam.

  http://67igrzyskaoczamijulites.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]

  Chciałabym serdecznie zaprosić na bloga, którego prowadzę razem z przyjaciółką, Martą. O czym on jest? O dwóch skrajnościach imieniem Francesca i Kimberly. Po paradoksalnej sytuacji dziewczyny zaprzyjaźniły się mimo swojej odmienności.
  Franky jest tancerką o mocnym charakterze. Potrafi być wredna i często wykorzystuje ludzi. Kim zaś jest tą… Lepszą? Ma dobre serce i dużo pisze. W przyszłości chciałaby byś znaną pisarką.
  Trudno mi jest w skrócie opisać bohaterki, toteż zapraszam na naszego bloga, w którym jak na razie znajduje się post zatytułowany „Szczegółowy opis bohaterów”, czego nie muszę tłumaczyć. :P W ciągu kilku najbliższych dni pojawi się prolog, zaś w sobotę rozdział pierwszy. To dopiero początek historii, więc łatwo będzie się wdrążyć. :)
  Tak więc w imieniu moim i Marty chciałabym serdecznie zaprosić na naszego bloga:
  hide-feelings.blogspot.com

  Pozdrawiam serdecznie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć! Zapewne znasz ideę katalogów blogowych. Chciałabym Cię zaprosić do dołączenia na Pisane Ogniem. Oprócz katalogu, publikowane będą także instrukcje, wskazówki i poradniki mające pomóc w pisaniu.
  Pozdrawiam
  http://pisane-ogniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. [SPAM]

  http://alex-i-lu.blogspot.com

  Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego Harry'emu się udało? Czemu właśnie to on wszystko osiągnął? I jakim cudem miał tyle szczęścia... ? Jeśli tak, to należysz do tej grupy dociekliwych ludzi, którzy zauważyli, że w historii Harry'ego Pottera coś się nie zgadza. I właśnie my mamy zamiar pokazać Ci prawdę. Powiedzieć, jak to było i kto w tym brał udział. W ten sposób poznasz historię szalonej Lu ze swoim parszywym szczęściem, która kilka razy znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, tym samym zmieniając trochę... no dobrze, wszystko. Ale jakimś cudem została pominięta w tej znanej opowieści! Nie zapominajmy również o Alex, która również miała w tym swoją rolę do odegrania i nie raz czy dwa (ewentualnie dziesięć, może więcej) zatruła życie temu sławnemu czarodziejowi. Wybrała zupełnie odmienną drogę od Lu, co wynikało z jej tajemniczego pochodzenia, jak i przydziału. Przed tym wszystkim były to dwie przyjaciółki, zwyczajne dziewczyny, o których nawet w Hogwarcie zapomniano. Niemniej, zmieniając bieg historii, wkroczyły do akcji, wprowadziły inną, tę prawdziwą i ostateczną wersję wydarzeń. Aczkolwiek opowiadając się po przeciwnych stronach barykady, wybrały trudną drogę. Zmienianie losów świata jest niełatwe, ale walka bez przyjaciółki u boku jest znacznie gorsza... Choć trzeba przyznać, że pomysłowość niekiedy rozwiąże różne, dziwne problemy.

  I tak oto w świecie magii zapanuje troszkę chaosu dzięki tym dwóm młodym dziewczętom. Co tam Harry Potter... to Lu i Alex zmieniły świat! Choć nikt o tym nie pamięta, a ludzie widzą tylko to co chcą widzieć...

  Zapraszamy. Poznaj prawdę. Nie daj się oszukać. I wiedz, że jeżeli myślisz, iż historia o Harrym Potterze jest prawdziwa, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!

  ____________________________

  mam jeszcze drugiego bloga z opowiadaniem... ale jest on dość specyficzny (te dwie opowieści są napisane w inny sposób jak coś xd). Fantasy, opowiada historię Tris, która znalazła się w świecie nieznanym, świecie magii. Jednak jest to opowiadanie o wiele luźniejsze, komediowe i jak już słyszałam zbyt proste xd Niemniej, jakbyś miała więcej czasu, to i na nie zapraszam :)

  http://pixie-hat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. [SPAM]
  Sny niekiedy przekazują więcej niż nam się wydaje. Jednak czy naprawdę mogą ukazywać przeszłość? Czy rzeczywiście można im ufać? I czy warto cofać się wstecz, zamiast skupiać na teraz i tutaj?
  Milena podświadomie zaczyna szukać odpowiedzi na te pytania. Sny, które zaczęła miewać z dniem swoich osiemnastych urodzin, coraz częściej zajmują jej myśli, nie dając o sobie zapomnieć. Wkrótce nabiera nadziei, że staną się sprzymierzeńcem w rozwiązaniu tajemnic, którymi owiana jest cała jej rodzina, nie spodziewając się nawet, jak wiele mogą przy tym zmienić.
  http://mowa-snow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. W wieku 9 lat wraz z moją przyjaciółką Alicją stworzyłyśmy szyfr. Szyfr, przy którym ten generowany przez Enigmę wydaje się być zwykłym rebusem dla przedszkolaka. Szyfr tak skomplikowany, że nawet najlepsi, światowi specjaliści, nie byli go w stanie rozgryźć. Szyfr, który pozwolił uratować życie wielu ludzi…

  Oczywiście wtedy nie zdawałyśmy sobie z tego sprawy. Dla nas była to zwykła zabawa.

  Przez długi czas byłyśmy z Alicją nierozłączne. Niestety, kiedy miałyśmy po 14 lat, ojciec Alicji dostał świetną ofertę pracy w USA i cała jej rodzina postanowiła się przeprowadzić na Nowy Kontynent, a nasz kontakt zanikł.

  Dlatego możecie sobie wyobrazić, jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po 7 latach po raz kolejny ujrzałam znajome znaczki... Nie wiedziałam wtedy, że próbując rozwiązać tę zagadkę, wplączę się w wielką, międzynarodową aferę i grozić mi będzie śmiertelne niebezpieczeństwo...

  http://tajemnica-szyfru.blogspot.com/

  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu.
  Przyszłość, Ziemia zatrzymuje się. Świat zostaje podzielony na dwie Strefy: Jasną i Ciemną. Władze Strefy Ciemnej nie obchodzi los obywateli, muszą oni walczyć o każdą sekundę swojego życia. Jak poradzi sobie z tym Hope, dziewczyna, która czuje się najbardziej odpowiedzialna za swoją rodzinę?
  www.oddzieleni.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Pomackamy, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia pomackamy.blogspot.com zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 14. [SPAM]
  Raz na dziesięć lat w całym Alkazarze ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Bowiem, organizowany jest - cieszący się niezbyt dobrą sławą - Wielki Turniej Patronów, mający na celu wybranie dwunastu najlepszych wojowników. Zwycięzcy turnieju, w późniejszym czasie, w ramach nagrody, odbędą długoletnie praktyki magiczne pod okiem przedstawicieli najpotężniejszych klanów w królestwie.  Anelaya - na pozór normalna, siedemnastoletnia dziewczyna, wychowywana przez Kaharda - głowę klanu Mirashi - od najmłodszych lat szkolona była w walce wręcz. Nie zna swojej przeszłości, żyje teraźniejszością bez większych widoków na przyszłość. Z chwilą, kiedy znowu zmuszona będzie uciekać, echo dawnych czasów stanie się na tyle głośne iż nie sposób będzie je zignorować.  Co się stanie, gdy historia po raz kolejny postanowi zatoczyć koło?


  Mam nadzieję, że w najbliższych dniach uda mi się wygospodarować trochę więcej czasu, to wtedy zabiorę się za czytanie twojego opowiadania (tak, szablon mnie zaciekawił). ^_^

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeśli masz chwilkę, to chciałabym zaprosić Cię na mój blog. Jak na razie jest tylko krótki prolog, ale niebawem pojawi się rozdział pierwszy.

  Opowiadanie ukazuje historię Catherine Anderson, która po pięciu latach pobytu w więzieniu w końcu opuszcza celę. Jednak w dzień przed wyjściem na wolność zjawa się u niej tajemniczy gość z kuszącą propozycją. Dziewczyna z chęcią przyjmuje nowe zadanie, którego nagrodą jest tak zwana "czyste karta". Przy okazji Catherine dowiaduje się kto zamordował bliską jej osobę. Pod nowym nazwiskiem wkracza w zupełnie obcy jej świat, by pomścić brata, a jednocześnie by wypełnić powierzone jej zadanie...

  Jeśli lubisz intrygi, zagadki, tajemnice i krew na rękach, to zapraszam.
  http://grzeszne-sumienie.blogspot.com/

  Przepraszam za spam. Wiem, że większość za nim nie przepada, ale jakoś trzeba zacząć. Jak to mówią, reklama dźwignią handlu i kluczem do sukcesu...

  OdpowiedzUsuń

 16. „Wszyscy, którzy mieli możliwość ze mną rozmawiać zastanawiali się, jak mogę tak bez ruchu stać w tym samym miejscu przez całe godziny, dnie, miesiące… Mówili, że sami już dawno umieraliby z nudów, że obserwowanie codziennie tego samego byłoby monotonne i głupie. Ja jednak tak nie uważam. Tak długo jak tu stoję, cieszę się z każdego dnia i z entuzjazmem dziecka obserwuję wszystko wokół. […]
  Dzisiejszy dzień, taki sam jak pozostałe, lecz zarazem inny, zdawał się być taki niewinny, że nigdy nie pomyślałbym, iż to właśnie dziś może mieć miejsce początek historii, którą później drzewa będą opowiadać w smutne, zimowe noce.”
  Serdecznie zapraszam:
  http://vieuvateur.blogspot.com
  Mia

  I pamiętaj: Nawet to, co bliskie i znane, może się czasem niespodziewanie zmieniać…

  OdpowiedzUsuń
 17. I czarował zniszczotą wonnych niedowcieleń, i kusił coraz głębiej – w tę zieleń!

  Opowiadanie, które rozgrywa się w rozległej, zielonej krainie. Camden od dawna nie pamięta wojen i przelanej krwi. Ale nadchodzi czas zmian, bo obudziło się zło. Czy zielonym lasom przyjdzie spłonąć? Czy brat zabije brata, a syn okradnie ojca? Czy dzieci będą ginąć, gdy mężczyźni w żelazie przejdą przez wioski? Stworzenia lasu przebudziły się z wieloletniego snu. Licho zaczęło chichotać w nocy pod oknami, a Banshee swoim śpiewem wołają ku śmierci. Co do tego wszystkiego ma Kruk i jego Korona? Zapraszam!

  |korona-kruka.blogspot.com|

  OdpowiedzUsuń
 18. Kręgi Tajemnic to...

  Opowieść o smutki, miłości, pragnieniach, marzeniach i pożądanych tajemnicach.
  Przeniesiesz się w zupełnie inny świat. Poznasz sekrety
  głównej bohaterki i jej chore zagrania. Z pozoru można wnioskować, że będzie
  to historia o dobrym charakterze, jednak czy aby na pewno? Pozory mylą.
  Oderwij się choć na chwilę od szarej rzeczywistości i przenieś się w świat pełen nierozwiązanych zagadek, słodkich kłamstw i sekretów, czasem zakrapianych świeżą krwią...

  KRĘGI TAJEMNIC

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałabym polecić Ci moje dwa blogi:

  {http://milosc-uzyskana-przez-taniec.blogspot.com/}

  Amelia jest dziewczyną bardzo rozpieszczaną przez rodziców. Jednak oczekuje od nich czegoś zupełnie innego. Bardzo chciałaby, żeby byli blisko niej, ale oni są zbyt zajęci pracą. W życiu dziewczyny zachodzą wielkie zmiany. Odnajduje swoją pasję, a dzięki niej miłość.

  „[…]W jego ramionach czułam się bezpieczna. Miałam wrażenie, że go pokochałam, ale to niemożliwe, bo nigdy nie doświadczyłam takiego uczucia. On obchodził się ze mną jakbym była z porcelany. Przez cały czas wpatrywałam się w jego oczy, myśląc, że coś z nich odczytam, lecz na marne. Brązowowłosy chłopak był bardzo tajemniczy, lecz okazywał uczucia poprzez dotyk, którego nie potrafiłam rozszyfrować. […]”


  {http://summer-love-again.blogspot.com/}

  Opowiadanie o Julii, która wraz z Zayn’em i resztą zespołu One Direction przeżywają wiele przygód. W ich życiu pojawia się wiele problemów, którym stawiają czoła. Niestety w ich szczególnym związku dochodzi do niechcianej rozłąki.
  Czy dadzą sobie radę i nadal będą się kochać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas czytania.

  „ […]Wyszliśmy z domu i poszliśmy w kierunku Londynu. Byłam zaskoczona i za razem przestraszona jego zachowaniem. Nie wiedziałam co on może chcieć mi powiedzieć. Usiedliśmy na jednej z ławek w centrum miasta. Spojrzeliśmy sobie w oczy w tym samym momencie. Zayn zbliżył się do mnie. Wiedziałam, że chce mnie pocałować. Odruchowo odwróciłam głowę. On cały czas na mnie patrzył. […]”

  Zapraszam do skomentowania i zaobserwowania.

  Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 20. [SPAM]

  crazylovelytrue.blogspot.com

  Allie Viche. Dziewczyna pełna fantazji, wiary w siebie i uśmiechu. Nigdy nie traci nadziei i stara się być sobą. Jej nietypowe nazwisko zawsze ją zastanawiało, ale nie zwracała na to zbytniej uwagi. Któregoś dnia, dowiaduje się prawdy o sobie i swojej rodzinie.

  Osobie, która ufa tylko sobie trudno chyba znaleźć przyjaciół, prawda? Skyler Smith jest tego doskonałym przykładem. Nie umie otworzyć się na innych i nigdy nie zmieni swych postanowień. Nie chce się zakochiwać, aby nie została zraniona. Przyjaźń jest dla niej nie lada wyzwaniem. Czy je podejmie, oraz czy uda jej się oprzeć urokowi nowego na uczelni chłopaka?

  OdpowiedzUsuń
 21. "-Dlaczego niebo płonie? - zapytałam zamyślona.
  -Tutaj nie ma słońca. Tak wstaje nowy dzień..."
  W wolnym czasie zapraszam na http://mirrors-world.blogspot.com/
  Najmroczniejsze pozdrowienia †

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej, po długiej przerwie zapraszam na nowy rozdział na www.step-to-hell.blogspot.com mam nadzieję, że jeszcze czytasz moje opowiadanie ;) Obiecuję, że w najbliższym czasie nadrobię Twoje dzieło. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 23. [SPAM]

  Most był bardzo mocny i stabilny. Wykonany z betonowych ogromnych bloków i drewnianych podpór mógł wytrzymać bardzo długo. Gdy stanęły przed drzwiami nastąpił moment, którego szesnastolatka bała się najbardziej. Musiała rozstać się z matką. Mocno przytuliła kobietę, która przez tyle lat była przy niej i spojrzała jej w oczy.
  - Nie zapomnij mnie – powiedziała patrząc jak iskierki w jej oczach gasną.
  - Nie zapomnę – odpowiedziała – Obiecuję, mamo.
  Gdy zdecydowała się zapukać do drzwi, Teresa zniknęła w oddali. Po chwili jedna z części otworzyła się i zza niej wynurzyła się postać w długiej ciemno niebieskiej sukni sięgającej, aż po ziemię i jasno błękitnym płaszczu spiętym pod szyją klamrą w kształcie jakiejś rośliny. Trudno było powiedzieć co to jest. Kobieta wyglądała na zbliżoną wieku jej matki. Ciemne włosy miała lekko upięte z tyłu tak, że pojedyncze pasma swobodnie owiewały jej szyję. Lekki dekolt zdobił naszyjnik podobny do tego, który miała ona sama. Obwódka była zaznaczona czernią, a w środku znajdował się biały piasek.
  - Witamy w Entrusted – skinęła delikatnie głową – Szkole dla Przeznaczonych. Za nim przekroczysz próg widzę, że masz coś ze sobą. Musisz mi to pokazać.

  www.imagine-depths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. [Spam] Udaj jedno z bóstw i miej wpływ na innych. Czyż nigdy tego nie chciałeś? Na pewno, choć raz, o tym pomyślałeś. Sprawdź swój talent pisarski zdając się na opinię innych, chyba że myślisz, iż nie podołasz, bo nie potrafisz przyjąć przegranej. Jednakowoż, jeśli chcesz wygrać i poczuć się wyróżnionym to zapraszam.
  Kidzuita zaprasza na swój pierwszy, zagmatwany konkurs, który o dziwo jest banalnie prosty.
  Więcej na: http://kidzuita.blogspot.com/p/konkursy.html
  Zapraszam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 25. [SPAM]
  Na początku był sen. Las, małe stworzenie, postać odziana w długą szatę od której promieniowała straszliwa moc i kilka słów, które okażą się prawdą. Co najdziwniejsze sen został zapomniany na 11 lat, a po tym czasie znowu powrócił.
  Tyle że nie był to zwykły sen. Ten sen miał zmienić wszystko, co do tej pory Clarissa znała. Teraz głupie opowiastki miały stać się prawdą, a ona miała zostać sama.
  Clary będzie musiała podjąć wiele trudnych i bolesnych decyzji, które mogą zranić wszystkich w koło, nawet tych nieznajomych ludzi. Ale nie tylko ludzi... także i osób z nie tego świata. Takich których uważa się za wymyślone bajki, przez które sprzedają się na świecie miliony książek, a filmy i seriale są oglądane z zaciekawieniem i lekkim przerażeniem.

  Jeśli nie zainteresował cię opis, może spodoba ci się zwiastun:
  http://www.youtube.com/watch?v=ef8kRiInRx8&feature=youtu.be

  Zapraszam, na przygody Clarissy Hall, oraz przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 26. Informuję, że na step-to-hell.blogspot.com pojawił się nowy rozdział na który serdecznie zapraszam. Jednocześnie przepraszam za brak komentowania z mojej strony, obiecuję poprawę w najbliższej przyszłości, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 27. Drodzy goście, Bar Fantastyki wita Was w swoich (nie)skromnych progach! Licząc na to, iż nie uciekniecie w popłochu, oferujemy wszelkiego rodzaju fantastyczne trunki na samotne wieczory, popołudnia, poranki, noce oraz pory pomiędzy nimi.
  Krótko rzecz ujmując, pókim wszyscy trzeźwi, dzielimy się z Wami miejscem, gdzie możecie do woli przebierać, wybierać i dobierać w opowiadaniach fantastycznych – i nie tylko! Ale ta reszta dopiero po pierwszej kolejce, na trzeźwo się nie da.
  Knajpa zamierza się rozwijać – to znaczy my zamierzamy rozwijać ją – a wszelka inicjatywa mile widziana w okolicach lady. Byle higienicznie.
  Zapraszamy: www.przy-barze-fantastyki.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń
 28. http://dziecko-nocy.blogspot.com/
  Otwórz oczy. Świat nie jest taki jaki się wydaje. Wszędzie czają się potwory. Pamiętasz jak bałeś się potworów z szafy? Rodzice mówili, że to tylko zabawki... Że nic tam nie ma. Mylili się. Zło budzi się do życia. Czarny próbuje zniszczyć nasz świat.

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam na mój nowy graficzny blog:
  http://lovinginlive.blogspot.com/

  Może Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Z mojej strony zapraszam na: http://odcienie--magii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Wykreuj Swój Świat Niczym Bóg. Stań się Bogiem Swojego Świata.

  Oto przed Państwa wzrokiem ukazuje się pełen mrocznej tajemnicy Powdered Brain. Miejsce dla każdego pisarza chcącego pochwalić się swoimi umiejętnościami, pod szlifować je w grupowych opowiadaniach lub by poobcować chwilę z innymi autorami zacnych i niejednokrotnie wspaniałych opowiadań. Wszyscy są mile widziany w skromnych progach pisarskiego forum, również poeci oraz malarze. Niech i Was okryje ciemna, ale niezwykle uprzejma mgiełka ukruszonego umysłu chcącego więcej tekstu, więcej talentu. Nie krępujcie się, wstąpcie w krąg. Zabawę czas zacząć.

  http://powderedbrain.forumpolish.com/forum

  OdpowiedzUsuń
 32. Z góry przepraszam za spam. :)
  Chciałam Cię serdecznie zaprosić na forum literackie All in One. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy literackie i nastawieni na rozwój. Na naszym forum znajdziesz poradniki oraz spotkasz się z rzeczową i konstruktywna krytyką.
  Jeśli chcesz się rozwijać, to All in One jest miejscem dla Ciebie!
  http://allinoneflota.pl/index.php

  OdpowiedzUsuń
 33. Przepraszam za Spam:)

  Chcesz by twój blog był w katalogu? Zapraszam na Magic Blogs http://maagic-blogs.blogspot.com/.
  Możemy także wykonać zwiastun do twojego bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 34. hejka!
  Zapraszam na http://nie-wolno-igrac-z-ogniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Jasmine jest zwykłą, normalną nastolatką, a przynajmniej tak myśli. W dniu osiemnastych urodzin dowiaduje się, że należy ona do grona strażniczek, broniących pradawnego drzewa. To zadanie wcale nie jest proste. Dziewczyna musi nie tylko zmierzyć się z przyszłością, ale odkryć ważne fakty z przeszłości.
  http://strazniczkajasmine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość zrecenzowania bloga!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 37. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Z góry przepraszam za spam, ale chciałabym się zareklamować bo jestem tu nowa, mam nadzieję, że spodoba ci się moja historia...
  Historia Carmen i Sebastiana, dwojga nastolatków połączonych przez wspólny sen. Wciągająca opowieść o zakazanej miłości ludzi, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Co zrobi Carmen aby uratować Seba ? Jak Seb wyjawi prawdę swojej ukochanej ? Czy ciągle będzie musiał kłamać ? I gdy wreszcie wyjawi prawdę jak zareaguje Carmen ? Czy przestraszy się i zostawi Seba ? Czy pozostanie z nim na zawsze ? Gdy Carmen dowie się prawdy o swoim przyjacielu Andym nie będzie odwrotu. Ciemność będzie miała ją już w swoich szponach. Czy Sebastianowi wystarczy miłości aby przezwyciężyć rywala, któremu pisane jest zmienić Carmen w nieczułego potwora ?...tego dowiecie się na moim blogu !
  http://ksiazkowyskarbiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 40. Zgłoszenie zostało przyjęte. ;)
  Pozdrawiamy !

  http://od-zmierzchu-do-bloga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Twoje zgłoszenie zostało dodane.
  Serdecznie pozdrawiam Isabel ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. {SPAM}

  Reklama (z łac. reclamo, reclamare) – informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).
  źródło: www.wikipedia.pl

  Reklamownica zaprasza! Możesz w prosty sposób wypromować Swojego bloga za darmo!. Pamiętaj jednak, by najpierw zapoznać się z naszymi zasadami.

  Pozdrawiam,
  główna administrator

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dumbledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 45. Z góry przepraszam za spam!!
  Widzę, że Twój blog wciąż się rozwija, wiec zachęcam do zareklamowania się na http://blogowy-kacik.blogspot.com/
  Pozdrawiam i życzę weny. :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Hayley Blake jest dziewiętnastoletnią dziewczyną, o kasztanowych włosach, piwnych oczach i szczupłej, zgrabnej sylwetce. Jej pojawienie się w miasteczku niesie za sobą mnóstwo problemów i komplikacji. Dziewczyna od dzieciństwa miewa te same koszmary. Jej życie zawsze wiązało się z nadnaturalnymi istotami. Pewnego dnia zostaje zaatakowana przez obcego dla niej - Damon'a Salvatore. Wampir podejrzewa ją, o praktykowanie czarnej magii, jednak nie na tym się kończy. Kiedy Hayley spotyka Elenę i myli ją z Katherine, wszyscy mają zamiar wyciągnąć z niej, jak najwięcej informacji przez co sami ucierpią. Co dalej? Czy na tym się skończy? Co Hayley miała wspólnego z Katheriną Petrovą? Czy wszyscy wyjdą z tego żywi? Czy dowiedzą się prawdy?
  Na blogu jest już rozdział VI - zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga: www.forget-forever-the-destiny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Cześć! ^^ Jeśli lubisz czytać, zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem fantasy o zwyczajnej nastolatce, która podążając za swoją nieudaną randką w ciemno wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania, szczególnie, że dodałam właśnie rozdział IV!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Królestwa Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Królestwa Cienia poleca jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna jest zmuszony do złożenia przysięgi, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy mu się uda? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  [www.zakazana-ksiega.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 49. Właśnie zabieram się do czytania Twojego opowiadania, a tymczasem zapraszam do siebie, na historie o miedzianowłosej kobiecie, która wzrostem przypomina dziecko. Niziołek próbuje rozwikłać pewne tajemnice wraz z pomocą nowo poznanych przyjaciół.

  http://niziolkowy-los.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Boga nie ma. Już dawno spisał ten świat na straty, zamykając oczy na apokaliptyczną zawieruchę. W jednej dłoni ścisnął wodze, wstrzymując konie, zabraniając Jeźdźcom reakcji. 21 grudnia 2012 roku nie był Jego planem, nie On zaplanował wybuch na Jukatanie i nie On zamierzał zamieść powstałego bałaganu. Odwrócił się, pozwalając, by ktoś inny się wszystkim zajął.
  Anioły pod wodzą Michaela jako pierwsze pojawiły się na Ziemi, mając w planach ochronę ludzi. Kolejny był Lucyfer z hordą upadłych, a potem… Demony, dusze męczone od wieków w Piekle, uciekły ze swych sal tortur pod postacią czarnego dymu i po kolei opętywały ludzi, przywłaszczając sobie ich ciała. Kolejne były hybrydy, krwiopijcy o ostrych kłach, którzy istnieli niemal od zawsze. Nagle zrobiło się ich więcej, a pod wodzą Jamesa Reeda zaczęły domagać się swych praw. Na końcu były stwory, stojące raczej z boku, bez szans na dopchnięcie się do władzy.
  A gdzie w tym wszystkim ludzie? Od zawsze walczyli. Łowcy Cienia z anielskim wsparciem starali się sprzątnąć powstały bałagan, choć bez niego zdawali się być na przegranej pozycji…
  Nastał rok 2015. Kto wygra walkę o rządy? Czy powróci wizja Apokalipsy? Jak długo jeszcze ludzie zdołają utrzymać resztki wolności?
  Stań po jednej ze stron i walcz o losy świata!

  Zapraszamy na www.Jaded.ugu.pl!

  OdpowiedzUsuń
 51. Witaj!

  Trafiliśmy na Twoje opowiadanie całkowicie przypadkiem, ale spodobała nam się zarówno fabuła jak i twój przyjemny styl pisania :)

  Chcieliśmy ci w związku z tym zaproponować współpracę:
  http://imageshack.us/photo/my-images/826/ofjo.jpg/

  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy weny!
  Redakcja Bamagi

  OdpowiedzUsuń
 52. "Milczenie Anioła" czyli NIE OPOWIADANIE INTERNETOWE a publikacje początkującej grafomanki powróciło do życia. Teraz i ty możesz śledzić dalsze losy Christiny oraz tajemniczego chłopaka, który ma wobec niej plan. Jak potoczy się ich historia? Sprawdź w wyrwanych z książki fragmentach na [http://misterna-rozgrywka.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 53. " Hanael naprawdę bardzo rzadko się denerwował. Zwykle był spokojny, wiecznie przestraszony, małe zwierzątko uciekające przed psami myśliwskimi. Ale czytając tę książkę i czując, jak promieniowanie z ekranu wypala mu gałki oczne, naprawdę pragnął dowiedzieć się, kim jest autor i co siedzi mu w głowie.
  Po pięciu rozdziałach nie umiał zrozumieć, dlaczego czyta dalej, ale czytał. Przeczytał tę szmirę do samego końca, a potem wyciągnął cienką jak płatek płytkę z tabletu i miał ochotę przełamać ją na pół. Zamiast tego jednak przyglądał się jej i wypisanemu wzdłuż dolnej krawędzi tytułowi: „Ostatni słowotwórca”.
  Jakby się nad tym zastanowić, już sam tytuł był irytujący, ale zawierał słowo Hanaelowi najbliższe na świecie i wzbudzające jakąś naiwną wiarę, że może naprawdę pomoże. Coś podpowie, rzuci jakiekolwiek światło na przyszłość.
  Hanael pomylił się grubo."

  http://skraj-wymiaru.blogspot.com - urban fantasy i magowie. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 54. Corinne i Dante to małżeństwo, które kilka lat temu spotkała ogromna tragedia. Kobieta powoli popada w depresję, a jej mąż rzuca się w wir pracy. Czy jedynym lekarstwem na ich troski będzie mały chłopiec, którego postanawiają zaadoptować?

  http://anielskie-szepty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam do mojego zbioru opowiadań. W tym miesiącu można poczytać o tym, czym zajmują się młode koty, jak w gigantycznym Mieście znaleźć ogród i na kogo - lub na co - można w nim trafić.
  Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń
 57. Forum Artefakty.pl to wyjątkowe miejsce w sieci. Tutaj właśnie wielu początkujących i doświadczonych artystów odnajduje swój własny zakątek, w którym mogą rozwijać się i bez przeszkód tworzyć. Artefakty od zawsze skupiały ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i tych, którzy traktują je jako hobby.
  Zaparz kubek gorącej herbaty, siądź wygodnie w fotelu i zostań z nami!
  Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 58. Wiktor Lubrzański według zwykłych ludzi, wygląda na zwykłego, niepozornego mężczyznę po czterdziestce. Jednak on skrywa pewną tajemnicę. Otóż po ziemskim padole chodzi już od trzystu piętnastu lat. Tak. Macie rację. Facet jest nieśmiertelny.

  A wszystko zaczęło się 24 grudnia 1710 roku, kiedy to spotkał Roberta. Powiedział on Wiktorowi, że jest "inny" i powierzył mu ochronę swojego miasta, Huragy.

  Od tamtej pory Lubrzański chroni Huragy, miasta, które znajduje się tylko w jego głowie.

  Zapraszam na http://byc-niesmiertelnym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. czesc :) mogłabyś skomentować najnowszy rozdział na moim blogu? :) proszę, to dla mnie bardzo ważne i chciałabym wiedzieć co ludzie myślą o tej historii (bo sprawa wygląda tak, że 200 osób jednego dnia może wejść jeżeli wstawię gdzieś link, a tylko ok. 5 powie co o tym myśli... :( ) http://elfiahistoria.blogspot.com/ :) ps przepraszam za spam, ale to serio dla mnie ważne, chce wiedzieć czy udzie w ogole widząc sens w prowadzeniu dalej tej stronki :/

  OdpowiedzUsuń
 60. Człowiek, aby uratować własne życie, a przede wszystkim życie swoich bliskich jest w stanie zrobić absolutnie wszystko. Życie nigdy nie rozpieszczało Isabelli Coleman. Odkąd pamięta chodziła po własnych, świeżo wydeptanych ścieżkach. Dokąd tym razem ją powiodą?
  Zapraszam serdecznie,
  http://ktora-droge-wybrac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Witam :)
  Rzucając się na trawę zwracam wzrok w stronę świecących gwiazd. Dopiero teraz dociera do mnie, że jest to ostatni nasz spokojny wieczór. Od jutra zaczniemy całkiem inne życie, życie którego każdy w głębi się obawiał i modlił, aby nie nadszedł. Albowiem od jutra zacznie się wojna.
  Podnosząc wysoko przed siebie swą dłoń przyglądam się pierścieniu, który ozdabia mój palec. Niby ma mi przynieść szczęście, zobaczymy w czasie ostatecznego starcia. Mam nadzieję, że ten amulet zadziała i pomoże mi zakończyć to co rozpoczął ojciec.
  http://destroyerofevil-elitamagow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Wrzesień roku dwa tysiące szóstego jest wyjątkowo słoneczny. W powietrzu wciąż możecie poczuć powiew odchodzącego lata i jedynie zimne noce przypominają o nadchodzącej zimie. Polska ze swoim klimatem nie sprzyja ciepłolubom, ale wy wcale się tym nie przejmujecie. Cieszycie się, że kolejny dzień wita was promieniami ciepłego słońca.
  Wracając do domu zatrzymujecie się na chwilę i rozglądacie dookoła. Liście na drzewach powoli zaczynają zmieniać barwy. Mienią się żółcią i czerwienią, a wy uzmysławiacie sobie, że już niebawem feerie barw będą przypominały płomienie. Wyrażenie „Polska Złota Jesień” w końcu nabiera mocy i przemienia się w rzeczywistość. Jest dobrze, a wy odczuwacie wszechogarniającą radość i zadowolenie.
  Jednak chwila refleksji mija i ruszacie w stronę swoich domów. Już po kilku minutach majstrujecie kluczami przy zamkach i wchodzicie do środka. Jesteście sami, ale wcale wam to nie przeszkadza. W końcu macie możliwość, by spokojnie odetchnąć. Nikt nie będzie wam zrzędził nad głową, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.
  Zdejmujecie buty i kurtki, a następnie idziecie przetrząsać kuchnię w celu odnalezienia czegoś do spożycia. Posiłek nie jest zbyt wysublimowany, ale to wam nie przeszkadza. Bierzecie talerz z jedzeniem oraz parujący kubek z herbatą po to, by następnie usiąść przed telewizorem i przy dźwiękach ekranowych posilić się w spokoju.
  Wciskacie guzik na pilocie i już po chwili ekrany rozbłyskają barwami, a z głośników lecą reklamy. Tu żubr, który występuje w puszczy, tam papier toaletowy wytrzymały dla ciężaru mrówki. W sumie nic ciekawego. Szukając interesującego was kanału, trafiacie na czarny ekran z dziwnym, białym symbolem. Nie wiecie czemu, ale pochłania waszą uwagę, skupia na sobie wasze umysły.
  Znak to okrąg z wpisanymi symbolami oraz dwiema literami „C” i „M”. Wszystko wygląda jakby promieniało. Kanapka zatrzymuje się w połowie drogi do waszych ust, a wzrok wciąż skupiony jest na obrazie. Nie macie pojęcia, co się dzieje, ale zdajecie sobie sprawę, że oto jesteście świadkami czegoś istotnego.
  Ekran jeszcze przez kilka sekund wyświetla jedynie symbol, jednak po chwili obraz gaśnie, a z głośników unosi się przyjemny dla ucha, męski, lekko chropowaty głos:
  – Czy wokół was kiedykolwiek zdarzyło się coś niezwykłego? Czy mieliście wrażenie, że nie pasujecie do tego społeczeństwa? Czy codzienna pogoń za „białym królikiem”, wywołuje u was przygnębienie i pustkę w sercu? – Głos na chwilę zamiera i sami nie jesteście pewni, czy przypadkiem to wszystko się wam nie przyśniło.
  Kiedy jednak sięgacie po piloty, na ekranie pojawia się mężczyzna ubrany w granatową szatę z kapturem naciągniętym na twarz. Widać jedynie jego zarośniętą brodę, oczy nikną w cieniu rzucanym przez materiał. Mężczyzna stoi ze splecionymi dłońmi i zaczyna mówić:
  – Jeśli czujecie się inni, jeśli zauważyliście u siebie dar, wiedzcie, że jest miejsce, gdzie w końcu poczujecie się jak w domu. Jeśli właśnie zbliżają się wasze osiemnaste urodziny, a świat wokół was stał się obcy, to znak, że oto otwierają się przed wami nowe możliwości. Otwórzcie umysły i pozwólcie, abyśmy sprawdzili, czy to właśnie wy zostaniecie naszymi kolejnymi uczniami.
  Mężczyzna kończy swe przemówienie, po czym na ekranie znów pojawia się dziwny symbol. Wiecie, że właśnie ta „reklama” zmieni wasze życie nie do poznania.
  http://collegium-magicae.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Głosy postaci tworzących okrąg znów stawały się słyszalne, od cichego szeptu aż po bezwstydny, niemal gregoriański śpiew. Powoli wstali, unosząc ramiona ku popielatemu niebu. Zbliżyli się do równej linii kości. Ich oczy pobladły i straciły blask, wyraz twarzy jednak się nie zmienił, tępo wpatrywali się w stojącą w centrum, rzucającą się bezwładnie kobietę. Dźwięk przypominający trochę szelest, trochę trzask zaczął z cicha akompaniować pieśniom. Gdy Nadii udało się spojrzeć w dół, zdziwiła i przestraszyła się na tyle, że udało jej się na chwilę opanować własne ciało i odskoczyła w tył, zanim zdała sobie sprawę, iż tam również zachodzi to dziwne zjawisko. Rzeka gnatów zaczęła poruszać się, z wolna płynąć..

  Może jednak lęk przed demonami i 'pogańskie' wierzenia nie są tak do końca bezpodstawne?

  zapraszam http://teoria-wiecznosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 64. Hej,
  Przykro mi, ale z powodów osobistych jestem zmuszony zrezygnować z oceniania na pomackamy.blogspot.com. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację, szczególnie za bardzo długie czekanie w kolejce, jednak proszę o wybranie innego oceniającego.

  Q.

  OdpowiedzUsuń
 65. Czyny pozostają czynami. Za wszystkie musimy odpowiedzieć, lecz nie zawsze są one słuszne. Sprawiedliwość jest jak prawo, niezwykle skomplikowane. Każdy z nas może obrócić prawo na swoją korzyść. Losy Ashley Whitford nigdy nie należały do prostych.
  Zacznij śledzić jej losy, zaobserwuj bloga i bądź na bieżąco.
  Zapraszam serdecznie,
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/


  Ile cierpienia może znieść człowiek? Bardzo wiele dopóki chce żyć. Dopóki wierzy, że jest w stanie się wybić. Jednak marzenia a rzeczywistość to dwie różne skrajnie sprawy. Z jednej strony nienawidzę być tak zwana szara, niewidzialna dla innych. Uwielbiałam być w centrum zainteresowania, wyróżniać się. Lubiłam, kiedy ludzie o mnie mówili. Po okropnych przeżyciach mój charakter wykształtował się. Wiele czynników spowodowało, iż od dzisiejszego dnia będę mieszkała w Domu Dziecka w pięknym państwie. W kraju, w którym się urodziłam. Barcelona to niezwykłe miasto. W sumie komuś bardzo zależało, abym akurat znalazła się tam, gdzie wszystko się zaczęło. Hiszpania.
  Zapraszam,
  http://karuzela-przeszlosci.blogspot.com/

  Chciała i potrzebowała jednej rzeczy. Poznać smak miłości i być kochaną. Jak wiadomo nie można mieć wszystkiego. Nie wszyscy ludzie grają czysto i właśnie to ją ukształtowało. W wieku trzech lat została adoptowana przez małżeństwo, które nie mogło mieć dzieci. Dostała szansę i wykorzystała ją w pełni świadomie. Jest cenionym adwokatem. Jak dalej potoczą się jej losy?
  Zapraszam,
  http://urazy-z-przeszlosci.blogspot.com/

  Wyrzuty sumienia, wina - to dwie wręcz pozorom normalne odczucia, których nie tak łatwo się pozbyć. Nie ma dnia, godziny, minuty, aby Dominique 'Domi' Kselash nie myślała o tym. Niektóre rzeczy nie zapomina się. Przeszłość nie stanie się przeszłością, dopóki się z nią nie pogodzimy. Los szykuje niespodziankę. Początkiem wszystkiego będzie spotkanie panny Kselash i Axela Lshandt'a.
  Zapraszam,
  http://stracic-wszystko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Cześć! Chciałabym zaprosić Cię na dwa blogi, oba są moje, ale na dwóch różnych kontach. Pierwsze to opowieść, która powoli zbliża się ku końcowi, ale mam nadzieję, że Ci się spodoba : " nocte-avis.blogspot.com " , a drugi to początkujący, kiełkujący, mały zalążek moich myśli "nie magicznych" : " oczyszczona.blogspot.com " . Pozdrawiam i mam nadzieję, że zostaniesz, na którymś (albo obu) na dłużej. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 67. Hej! :> "Aeis: Fałszywa Dusza" doczekała się siódmego rozdziału! Gorąco zapraszam do czytania! :3
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Zapraszam wszystkich na:
  http://smocza-kompania.blogspot.com

  Smoki to stworzenia powszechnie uznawane za krwiożercze bestie, których ulubioną rozrywką jest palenie wiosek albo porywanie księżniczek. Jednak czy ten powszechny stereotyp jest prawdziwy?
  Slejren Czerwony pragnął jedynie zaimponować pewnej smoczycy, zdobywając dla niej drogocenny księżycowy kryształ. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli, przez co popadł w konflikt z miejscowym władcą. Poznajcie świat magii i rycerzy z punktu widzenia smoka oraz jego towarzyszy.

  OdpowiedzUsuń
 69. Nagle świat Hekate staje na głowie. Jest pewna, że śledzi ją jakiś psychopata, który zostawia jej tajemnicze wierszyki, jej narzeczony został wmieszany w paskudne oszustwo, zaś przyjaciółka zaprzyjaźniła się z przyszłym mordercą. Wszystko to czujnym okiem obserwuje pewna Istota, która szuka tego, dla kogo Śmierć to dopiero początek...
  Zapraszam na http://atyohi-rmoje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Keyla nigdy nie była normalną nastolatką. Z granatowymi włosami (chociaż nikt nie wierzy że ich nie farbuje) i oczami w tym samym kolorze ma tylko jednego przyjaciela Nate'a. Jej matka jest rozmarzoną malarką, a ojca nigdy nie spotkała, czego tak naprawdę nie żałuje. Jedyną pamiątką po nim jest mały tajemniczy kluczyk, który dostała od matki ze słowami przestrzegającymi ją przed zgubieniem go.
  Dlatego Keyla nie powinna być zdziwiona, kiedy pojawia się nowy w szkole i nie dość że oczarowuje wyglądem wszystkie dziewczyny, to doprowadza do omdlenia samą odporną na chłopaków Keylę. Dosłownie.
  Kim okaże się tajemniczy chłopak? Dlaczego w dniu jego zapoznania się z Keylą, matka dziewczyny znika? I najważniejsze - jaką rolę w Legendzie Klucza odegra nastolatka?
  swiat-dnia-i-nocy.blogspot.com
  Zapraszam na rozdział 2 :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Światem rządzą dziwne reguły... W Dikarze są to przepowiednie... Pieśni Wiatru. Na kartach pergaminu została spisana przyszłość. Wszyscy zawsze myśleli, że istnieje siedem Pieśni Wiatru.
  Prawda czy pomyłka?
  Alura odnalazła Ósmą Pieśń Wiatru. Wiedziona uczuciami spaliła pergamin, na którym były spisane słowa Pieśni. Czy słowa, które przeczytała Alura naprawdę dotyczyły przyszłości? A może to tylko kolejny podstęp Edonów - największych wrogów Dikarianów? Może chcieli wykorzystać ich wiarę w Pieśni? A może nie...
  Zapraszam na http://piesni-wiatru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. W życiu często dzieje się tak, że kiedy wali się jedno, zaraz za tym sypie się wszystko.
  W czasach, gdy każdy dzień może nieść ze sobą brutalną śmierć, napad, gwałt lub rabunek, w czasach, gdy nie sposób być pewnym, co kryje się w cieniu, jedna tragedia może przesądzić o całym pozostałym jeszcze życiu. Kluczem do zwycięstwa może być jednak walka – rozpaczliwa, zdawałoby się, że z góry przesądzona, ale uparta.
  Właśnie to pozostaje niezależnym od siebie osobom, kiedy okrucieństwo świata, w jakim przyszło im żyć, spada na ich głowy niczym ostrze gilotyny. W rozpaczliwej ucieczce podejmują decyzję, by stawić czoła niebezpieczeństwu, a gdy przychodzi czas działania, okazuje się, że ktoś już wyznaczył im role do odegrania.
  Można myśleć, że tajemnica wygranej oraz przegranej, że prawda o tym, co czeka cały świat, kryje się wśród ruin Sennarille, niegdyś potężnego państwa.
  Czego tam jednak szukać, skoro ród Exilesów, jedynych, którzy mogli coś zdziałać przeciwko tyranii, został bezlitośnie wymordowany?

  legenda-sennarille.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 73. Oczy są oknami duszy, po nich rozpoznajemy się wzajemnie, bo nawet jeśli ktoś ma naszą twarz, to nie ma naszych oczu.
  Czym jest prawdziwy pocałunek? Nie szybkim, pośpiesznym całusem w policzek, nie pełnym gniewu i pragnienia. Prawdziwy pocałunek to emocje, wspomnienia, uczucia i pragnienia, sekrety i zainteresowania, nadzieja, kłamstwa i obietnice w nim zawarte. A czym jest miłość? Miłość jest chorobą, wyniszczającą cię od środka, pożerającą twoje serce aż nie zostanie nic, co możesz sam w sobie pokochać.

  Wiem to. Wiem to, bo zabiłam moich rodziców. Wiem to, bo za każdym razem ratuje mnie potwór z cienia. Wiem to, bo zakochałam się w oczach będących jak poranek w zimie i niebo na tle zachodzącego, letniego słońca… i wiem to, bo umarłam przez miłość.

  2seconds4us.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Uzależniony od kobiet, nikotyny, szybkiej jazdy i czarnej magii Książę Trzy Róże przemierza świat śmiertelników w poszukiwaniu rozsypanych koszmarów stwórcy, jak i samego siebie.
  MICHAELRISKE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 75. Nad zdolni zamieszkują ziemię od prawie siedmiu wieków. Po IV Wojnie Światów postanowili zostać na naszej planecie w celu bronienia jej oraz w pozostawieniu ludzi w nieświadomości o innym świecie i stworzeniach go zamieszkujących.
  Zajmuje się tym specjalna organizacja. Jej członkinią jest Liliana. Piętnastoletnia dziewczyna, która pozornie powinna chodzić do szkoły, a tak na prawdę poznaje tajemnice Trzeciego Wymiaru. A jest ich więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.
  Jeśli i ty chcesz je poznać to wejdź do świata Liliany...

  http://tajemnice-trzeciego-wymiaru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Czym tak naprawdę jest życie? Według encyklopedycznej definicji to „stan materii (nazywanej organizmem) trwający od pojawienia się (narodzin) organizmu do zakończenia jego bytu osobniczego, w większości kończącego się śmiercią.”

  Są ludzie, dla których życie to jedynie droga ku ostateczności. Egzystencjalne cierpienie będące tylko i wyłącznie przystankiem na drodze ku niepewnej wieczności. Każdy dzień to walka. Walka ze światem o resztki godności. Łzy, ból, żal. Dla niektórych życie to katorga – wątpliwy dar, który z chęcią oddaliby tym, którzy go pragną.

  Są ludzie, dla których życie to krótka chwila pośród wieczności. Moment, który chcieliby zatrzymać jak najdłużej. Każdy dzień jest ucieczką przed śmiercią. Przed śmiercią, która kroczy tuż za nimi. Szybkość, adrenalina, ekstaza. Póki mogą, korzystają z każdej okazji, jaką daje im los. Każdy dzień to mgnienie przyjemności. Dla niektórych życie to wyzwanie, któremu trzeba stawić czoła, udowodnić swą wartość, zwyciężyć.

  A czym życie jest dla Ciebie? A jakie życie jest w rzeczywistości…?
  I jak może się odmienić, gdy spotkają się dwie osoby o tak skrajnym podejściu do sensu ludzkiego istnienia?

  Zapraszam na www.non-clamabit.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń
 77. Ludzie dawno przestali wierzyć w magię, nie oznacza to jednak, że ona nie istnieje. Stworzenia uznawane za postaci z baśni, mitów i legend przetrwały do dzisiejszych czasów. Żyją pośród nas, skryci pod ludzkimi postaciami i starają się odnaleźć we współczesnym świecie. „Tajni Imigranci” to opowiadanie o trójce przyjaciół, którzy zmuszeni są ukrywać swoją prawdziwą tożsamość.

  Zapraszam na http://smocza-kompania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 78. Akcja dzieje się w niasteczku na odległej krainie. Główna bohaterka Annabelle Whithmoore żyje tam w spokoju, aż do momentu, w którm dowiaduje się, że nie jest taka, jak inni. Jest następczynią Wielkich Władców. Fakt te przeżuci jej życie do góry nogami.
  Zapraszam.
  Tusiulka :D


  http://tusiulka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. http://ardentem-rogum.blogspot.com/

  W czasach, kiedy człowiek staje się niewolnikiem własnych wyborów, kiedy staje się więźniem swojego strachu. W czasach, kiedy demony przejmują władzę nad światem - nie można stać obojętnie. Ardentem Rogum to nie tylko płonący stos bożego dzieła, Ardentem Rogum to głównie odwieczna walka, bez ograniczeń między Niebem a Ziemią, między człowiekiem a potworami.

  OdpowiedzUsuń
 80. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?

  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 81. Biblioteczka czytelnicza powstała z myślą o wszystkich Twórcach opowiadań, pamiętników itp. Świat blogosfery jest ogromny. Zakładając bloga, myślimy, że jesteśmy jednymi z nielicznych do czasu, aż zdamy sobie sprawę, iż są nas „tysiące, a nawet setki”. Biblioteczka jest miejscem, gdzie bez zbędnych stresów można się zareklamować i zachęcić innych, aby zajrzeli na naszego bloga. Biblioteczka nie krytykuje, nie wyraża opinii na temat treści. Jest gruntem neutralnym, tutaj ogłaszać się mogą wszyscy. Dlatego też zachęcam, by zajrzeć, zapoznać się i oswoić z nowo powstałym miejscem, a kiedy to zechcesz zareklamować swoją "pociechę" - zrób to! Decyzja należy do Ciebie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com
  Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A

  OdpowiedzUsuń
 83. [SPAM]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 84. Wiem, że tak nieładnie spamować, ale jakoś trzeba się zareklamować :c

  Przywołanie demona nie powiodło się. Sylvana została opętana. Demon wysłał Promienie Zagłady, które skierowały się na Ziemię. Nowy Świat, odbudowany ze Starego po zniszczeniu go przez meteor.
  Aktualnie trwa trzecia era. Powinno być bezpiecznie, lecz ludzie znikają. Najczęściej ci, którzy nie ukończyli jeszcze szesnastu lat. Mieszkańcy jednego z niewielu miast powstałych na o wiele mniejszej powierzchni planety panikują. Boją się tego, co może czaić się w cieniu.
  przemienieni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 85. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.
  Syrena.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Dowiesz się na: http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na nowo powstałego bloga http://kolacja-z-wampirem.blogspot.com/ - jeśli jesteś zainteresowana losami Księcia wampirów, serdecznie zapraszam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 87. Jeśli masz ochotę poćwiczyć nieco pisanie, doszlifować swój warsztat i/lub po prostu wziąć udział w dobrej zabawie literackiej z innymi młodymi pisarzami, zapraszamy do nas na ćwiczenia literackie! Jest to zupełnie nowy cykl postów, które ukazują się w różnych odstępach czasowych (przeważnie od dwóch tygodni do miesiąca) i mają na celu zmotywowanie do dalszej pracy nad własnym stylem pisarskim.
  Szczegóły tutaj: http://przy-barze-fantastyki.blogspot.com/2014/04/praktyka-czyni-mistrza-cwiczenie.html

  Zapraszamy serdecznie! :)
  Nearyh & Heroina
  [przy-barze-fantastyki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 88. Uwaga Spam!
  Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie, które rozpoczyna się kilka lat po zakończeniu Bitwi o Hogwart. Hermiona Granger niespodziewanie zostaje sama, bez grosza przy duszy, zdradzona przez przyjaciół a jej ukochany nie żyje. Jest przekonana, że to jego młodszy brat Draco Malfoy odpowiada za śmierć jej ukochanego decyduje się na zemstę. Gdy wkracza w życie Malfoya uświadamia sobie, że to nie on odpowiada za jej nieszczęście. Gdy na nowo zaczyna układać sobie życie dochodzi do niespodziewanej tragedii, a główną podejrzaną jest właśnie ona. Jak poradzi sobie Hermiona w nowej sytuacji? Czy Draco uwierzy w jej niewinność? Kto odpowiada za nieszczęścia wszystkich wokoło?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam serdecznie na nową odsłonę Dramione pt: "Gorzka Zemsta"
  Na adres bloga : http://amara-ultionis.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń

 89. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 90. [SPAM] Blogowe opowiadania łatwo jest reklamować, bo, wiadomo, można przedstawić fabułę i zachęcić w ten sposób do zajrzenia. A co zrobić w przypadku blogów graficznych, prowadzonych w dodatku przez jedną jedynie osobę? Chyba w takim przypadku szablony powinny mówić same za siebie.

  http://basniowy-swiatek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.
  Zapraszam na mamtowekrwi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. Po wypadku rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Rivera postawiła się na nogi i wykreowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych, Febo. Wyjeżdża na wakacje, gdzie ma odpocząć i oderwać się od codzienności, lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci? Czekają Was niesamowite zwroty akcji, pełne namiętności i gorąca momenty oraz kłamstwa, których nie da się ukryć.
  http://sniezka-musi-umrzec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 93. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. Mówił, że jestem przy nim bezpieczna. Zapewniał, że nigdy by mnie nie skrzywdził. Powtarzał, że mnie kocha i będzie ze mną na zawsze. Wierzyłam mu, gdy powtarzał, że nasza miłość jest wyjątkowa. Nie miałam powodu, by wątpić, przecież sama to czułam, gdy go dotykałam. Zastanawiałam się tylko czasem, dlaczego ja? Co we mnie takiego wyjątkowego? Minęły lata, nim poznałam prawdę, lata, nim mnie odnaleziono. Odkryłam każde jego kłamstwo, w końcu wszystko było jasne. I przekonałam się, że wolałabym nigdy nie wiedzieć. Wolałabym nie wiedzieć, ile oznacza jego dotyk i jak wielkim jest dowodem miłości.

  Mówił, że jestem przy nim bezpieczna… Tymczasem to on był dla mnie największym zagrożeniem.

  prisoner-of-the-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 95. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 96. Wreszcie jednak znalazł się ktoś, kto był w stanie się jej oprzeć. Była drugą tak boską istotą, jaka stąpała po naszej przeklętej ziemi. Antoininne. Zupełne przeciwieństwo Czerwonej Królowej, niczym anioł zstępujący z niebios. Na zgliszczach pomniejszych włości niedaleko Florencji pojawiła się znikąd, a jej blask przyćmiewał onyksową aurę Charlotte. Stały naprzeciw siebie, w milczeniu mierząc się spojrzeniami. Obie ich aury niebezpiecznie dygotały, zwiastując wielki wybuch. Mówiąc boginie, bynajmniej nie wyolbrzymiam. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy wampiry wierzą w coś, poza wiecznością i życiodajną posoką, właśnie otrzymaliście odpowiedź. Elementy Chaosu, przez niektórych zwane Elementami Harmonii, choć nasz mroczny półświatek zdecydowanie woli pierwsze miano.
  Antoininne wraz z Charlotte były światłem i ciemnością.
  http://czerwona-krolowa.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 97. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 98. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 99. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy