Autorka

Mam na imię Agata. Jestem studentką Politechniki (a przy okazji matką, żoną, córką i siostrą:)) i jestem jaka jestem. Czyli jaka? Więc, jakby się nad tym zastanowić, jestem osobą upartą i impulsywną, często lubię mieć rację ( a przecież nikt jej zawsze nie ma), jestem trochę leniwa i posiadam co do nie których rzeczy słomiany zapał. Uwielbiam mieć kontakt z ludźmi i potrafię współpracować. Mój upór przejawia się raczej w domu, staram się być głową swojej rodziny, ale tak naprawdę chyba nikt nią nie jest ( ani ja, ani mąż). Lubię przystawać na kompromis, ale zazwyczaj po przedstawieniu swojego zdania. Co do moich zainteresowań, to uwielbiam czytać, pisać i rysować. Ponieważ przez długi czas nie miałam kiedy rysować, gdyż przy synku raczej ciężko, to wyszłam trochę z wprawy ( choć nie uważam, że miałam jakiś specjalny talent). Pisanie jest dla mnie formą odprężenia i w jakiś sposób wyrażenia siebie. Niektórzy ukazują swoją duszę w tańcu, w sporcie, czy w nauce, a ja piszę, choć raczej do szuflady. Kolejnym moim zainteresowaniem jest manga i anime, świetnie się przy tym odprężam. Zainteresowania mam znacznie szersze, hi-tech, astronomia, muzyka, film etc. Jednak na niczym nie znam się za bardzo, po prostu jestem ciekawska. Najbardziej lubię książki, filmy fantastyczne i uwielbiam ostrzejsze dźwięki  .

2 komentarze:

 1. Witam. Z góry przepraszam, że tak późno, ale miałam sporo na głowie. Mam jednak dobrą informację. Szablon gotowy. mam nadzieję, że się spodoba.
  http://faerie-lay.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Jest to zamówienie nr 5. W razie jakichś problemów skontaktuj się ze mną na gg. Na szabloniarni znajdziesz mój nr.

   Usuń

Obserwatorzy